Kochani Dzieciowioskowi Rodzice!
Data publikacji: 20/12/21
#dzieciowioska ? Dziś małe, świąteczne orędzie od nasze dzieciowioskowej ? Niny!
Kochani Dzieciowioskowi Rodzice!
W czas przedświąteczny i świąteczny – proszę ja Was bardzo – lubcie swoje dzieci! Bo tego, że je kochacie nad życie – jestem pewna❣️
Pozwólcie sobie na zrobienie nieidealnych pierników ozdobionych rączkami Waszych Dzieci i nieidealną choinkę z papierowymi ozdobami wykonanymi wspólnie z Waszymi Dzieciakami❣️Zaangażujcie je w przygotowywanie świątecznych smakołyków, nawet jeśli miałoby być ich o połowę mniej. Bawcie się przygotowaniami i wspólnym czasem, nawet jeśli mieszkanie miałoby nie wyglądać jak muzeum ? Poproście o pomoc w zapakowaniu prezentów – nie będą wyglądały jak te szablonowo, równiutko, idealnie zapakowane w galeriach handlowych. Wyłączcie tv i telefony, zagrajcie w planszówki, zabawcie się w Psi Patrol albo bohaterów Marvela ? Pośpiewajcie kolędy i idźcie na zimowy spacer.
Z całego serca – życzę Wam takich nieidealnych, nienadętych Świąt w doborowym towarzystwie Waszych Dzieci, które zamiast wkurzać „przeszkadzaniem” w napiętym grafiku przygotowań, będą lubianymi i docenianymi pomocnikami swoich wspaniałych Rodziców! Bawcie się dobrze!
Ekipa Dzieciowioski ?

Zobacz też:

Żywioły? Daj Ognia!

Żywioły? Daj Ognia!

Przypominamy! Daj Ognia powraca! Przygotujcie się na muzyczną magię, bo Daj Ognia wraca na...

Trwa Open Call!

Trwa Open Call!

Chcesz poprowadzić warsztaty na Folkowisku Żywioły 2024? Open Call to otwarty nabór chętnych do...