Nie czekaj – zgłoś się już dziś na Jarmark Cudów 2022!
Data publikacji: 14/02/22

Kochani, już niebawem będziemy się razem witać na najlepszym festiwalu (Hip Hip Hura!). Folkowisko – Wesele startuje 14 lipca, dokładnie pięć miesięcy po Walentynkach (przypadek? Nie sądzę!). Jak co roku imprezie towarzyszyć będzie Jarmark Cudów, czyli przestrzeń łącząca twórców niezwykłych i niepowtarzalnych przedmiotów z wrażliwymi na piękno duszami. Nasi festiwalowicze to prawdziwi koneserzy piękna, przedmiotów wykonanych w duchu zero waste, z poszanowaniem zasobów środowiska naturalnego. Zadbajmy o to, aby Strefa Rękodzieła zapełniła się najlepszej jakości wyrobami.

Nikomu nie trzeba chyba wspominać o tym, jak bardzo cenimy sobie tradycję. Ale jesteśmy otwarci również na nowe smaki. W Strefie Gastronomicznej znajdzie się miejsce dla firm serwujących pożywne dania, jak też przekąski czy słodycze. Festiwal Folkowisko odbywa się w najgorętszym miesiącu w roku, zatem nie może na nim zabraknąć napojów – w tym również bezalkoholowych;) Przy okazji przypominamy, że znaczną część naszej festiwalowej społeczności stanowią dzieci – niewątpliwie będą szukać na stoiskach smakołyków.

Folkowisko nie od dziś wspiera aktywnie rozwój organizacji społecznych. Mieliście okazję niejednokrotnie natknąć się na stoiska stowarzyszeń i fundacji na Jarmarku Cudów. W tym roku powiększamy Strefę NGO z chęcią poznamy działania i ludzi z nimi związanych, szczególnie tych bliskich naszemu „folkowemu DNA”.

Po tym uroczystym wstępie ogłaszamy, że…

nabór Wystawców na Jarmark Cudów 2022 zostaje otwarty!
A zatem, jeśli:

  • tworzysz piękne przedmioty, gotujesz z pasją z ekologicznych produktów, prowadzisz ciekawe działania, wpisujące się w klimat Folkowiska
    ZGŁOŚ SIĘ już dziś!

  • znasz kogoś potencjalnie zainteresowanego udziałem w Jarmarku Cudów
    UDOSTĘPNIJ mu tę wiadomość.

  • Masz pytania
    NAPISZ e-mail: art@folkowisko.pl lub DOŁĄCZ do grupy Jarmark Cudów na FB (…link… https://www.facebook.com/groups/146141612113244 )

Link do formularza zgłoszeniowego znajdziecie w zakładce Wystawcy – Regulamin (…link… https://folkowisko.pl/wystawcy-regulamin/ ) prosimy, wypełnijcie go po zapoznaniu się z zasadami, jakie u nas obowiązują.
Liczba miejsc jest ograniczona. Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na stoisko.

Zobacz też:

Żywioły? Daj Ognia!

Żywioły? Daj Ognia!

Przypominamy! Daj Ognia powraca! Przygotujcie się na muzyczną magię, bo Daj Ognia wraca na...

Trwa Open Call!

Trwa Open Call!

Chcesz poprowadzić warsztaty na Folkowisku Żywioły 2024? Open Call to otwarty nabór chętnych do...