Nie czekaj – zgłoś się już dziś na Jarmark Cudów 2022!
Data publikacji: 14/02/22

Kochani, już niebawem będziemy się razem witać na najlepszym festiwalu (Hip Hip Hura!). Folkowisko – Wesele startuje 14 lipca, dokładnie pięć miesięcy po Walentynkach (przypadek? Nie sądzę!). Jak co roku imprezie towarzyszyć będzie Jarmark Cudów, czyli przestrzeń łącząca twórców niezwykłych i niepowtarzalnych przedmiotów z wrażliwymi na piękno duszami. Nasi festiwalowicze to prawdziwi koneserzy piękna, przedmiotów wykonanych w duchu zero waste, z poszanowaniem zasobów środowiska naturalnego. Zadbajmy o to, aby Strefa Rękodzieła zapełniła się najlepszej jakości wyrobami.

Nikomu nie trzeba chyba wspominać o tym, jak bardzo cenimy sobie tradycję. Ale jesteśmy otwarci również na nowe smaki. W Strefie Gastronomicznej znajdzie się miejsce dla firm serwujących pożywne dania, jak też przekąski czy słodycze. Festiwal Folkowisko odbywa się w najgorętszym miesiącu w roku, zatem nie może na nim zabraknąć napojów – w tym również bezalkoholowych;) Przy okazji przypominamy, że znaczną część naszej festiwalowej społeczności stanowią dzieci – niewątpliwie będą szukać na stoiskach smakołyków.

Folkowisko nie od dziś wspiera aktywnie rozwój organizacji społecznych. Mieliście okazję niejednokrotnie natknąć się na stoiska stowarzyszeń i fundacji na Jarmarku Cudów. W tym roku powiększamy Strefę NGO z chęcią poznamy działania i ludzi z nimi związanych, szczególnie tych bliskich naszemu „folkowemu DNA”.

Po tym uroczystym wstępie ogłaszamy, że…

nabór Wystawców na Jarmark Cudów 2022 zostaje otwarty!
A zatem, jeśli:

  • tworzysz piękne przedmioty, gotujesz z pasją z ekologicznych produktów, prowadzisz ciekawe działania, wpisujące się w klimat Folkowiska
    ZGŁOŚ SIĘ już dziś!

  • znasz kogoś potencjalnie zainteresowanego udziałem w Jarmarku Cudów
    UDOSTĘPNIJ mu tę wiadomość.

  • Masz pytania
    NAPISZ e-mail: art@folkowisko.pl lub DOŁĄCZ do grupy Jarmark Cudów na FB (…link… https://www.facebook.com/groups/146141612113244 )

Link do formularza zgłoszeniowego znajdziecie w zakładce Wystawcy – Regulamin (…link… https://folkowisko.pl/wystawcy-regulamin/ ) prosimy, wypełnijcie go po zapoznaniu się z zasadami, jakie u nas obowiązują.
Liczba miejsc jest ograniczona. Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na stoisko.

Zobacz też: