Wehikuł czasu jedzie dalej! 
Data publikacji: 02/06/20
Wehikuł czasu jedzie dalej! 

Wehikuł czasu jedzie dalej!

 

Pytacie, co będzie z Folkowiskiem?

Otóż po wielu dyskusjach i rozmowach z władzami – mamy dwie wiadomości: dobrą i jeszcze lepszą!

Dobra jest taka, że 10. Folkowisko odbędzie się – ale 8-10 lipca 2021 roku. Będzie to edycja “Wehikuł czasu” z tematyką, zespołami i warsztatami, które zaplanowaliśmy na teraz, jednak odbędzie się ona w przyszłym roku. Co się odwlecze – to nie uciecze.

Ci, którzy kupili bilety, będą mogli zrealizować je właśnie wtedy. Zachęcamy i z całego serca prosimy, żeby ich nie zwracać. Zostawiając bilety na przyszły rok – pomagasz Folkowisku. Będzie to też opłacalne dla Was – bo macie karnety na przyszły rok w gwarantowanej cenie, a za rok wzrośnie ona na pewno.

A co teraz? Mamy dla Was niespodziankę, czyli wiadomość jeszcze lepszą. Zdecydowaliśmy o organizacji jeszcze jednej edycji Folkowiska pt. 9 i ½ w datach 9-12 lipca 2020, czyli za ponad miesiąc. Nasza legenda musi trwać!

 

Wydarzenie będzie transmitowane on-line, a Was zachęcimy do wspólnotowego śledzenia naszych działań w formule “Cały świat to jeden wielki Gorajec”.

Staramy się również, żeby ograniczona liczba uczestników miała możliwość wstępu na nasze koncerty w Gorajcu – zależy to jednak w dużej mierze od czynników państwowych i niczego nie możemy obiecać. Szczegóły udziału w Folkowisku 2020 podamy w przyszłym tygodniu we wtorkowym Q&A z naszym wodzirejem (9 czerwca, 20:00).

Robimy wszystko w naszej mocy, żebyście się dobrze bawili. Ale musimy też pamiętać o tym, że wszyscy muszą być bezpieczni i zdrowi.

Zwroty biletów 

Jeśli jednak wolicie zwrócić bilety – wszystko jest możliwe, patrzcie niżej.

 

Osoba zgłaszająca chęć zwrotu może wybrać voucher GoOut lub przelew środków na konto, na którego wykonanie firma współpracująca z nami ma max. 180 dni.

Tych z Was, kto chciałby zwrócić bilety, prosimy o napisanie e-maila na adres info@goout.pl.

Wówczas firma GoOut, mając dane (imię i nazwisko + adres mailowy) odnajdzie Waszą transakcję i przeprowadzi zwrot.

 

Jeśli macie pytania lub wątpliwości, śmiało piszcie na Facebooku do https://www.facebook.com/festiwalfolkowisko/ lub na mail stowarzyszeniefolkowisko@gmail.com.

I słuchajcie nas ponownie w przyszły wtorek o godzinie 20:00

Pozdrawiamy

Ekipa Folkowiska!

Zobacz też:

Żywioły? Daj Ognia!

Żywioły? Daj Ognia!

Przypominamy! Daj Ognia powraca! Przygotujcie się na muzyczną magię, bo Daj Ognia wraca na...

Trwa Open Call!

Trwa Open Call!

Chcesz poprowadzić warsztaty na Folkowisku Żywioły 2024? Open Call to otwarty nabór chętnych do...