Wehikuł czasu jedzie dalej! 
Data publikacji: 02/06/20
Wehikuł czasu jedzie dalej! 

Wehikuł czasu jedzie dalej!

 

Pytacie, co będzie z Folkowiskiem?

Otóż po wielu dyskusjach i rozmowach z władzami – mamy dwie wiadomości: dobrą i jeszcze lepszą!

Dobra jest taka, że 10. Folkowisko odbędzie się – ale 8-10 lipca 2021 roku. Będzie to edycja “Wehikuł czasu” z tematyką, zespołami i warsztatami, które zaplanowaliśmy na teraz, jednak odbędzie się ona w przyszłym roku. Co się odwlecze – to nie uciecze.

Ci, którzy kupili bilety, będą mogli zrealizować je właśnie wtedy. Zachęcamy i z całego serca prosimy, żeby ich nie zwracać. Zostawiając bilety na przyszły rok – pomagasz Folkowisku. Będzie to też opłacalne dla Was – bo macie karnety na przyszły rok w gwarantowanej cenie, a za rok wzrośnie ona na pewno.

A co teraz? Mamy dla Was niespodziankę, czyli wiadomość jeszcze lepszą. Zdecydowaliśmy o organizacji jeszcze jednej edycji Folkowiska pt. 9 i ½ w datach 9-12 lipca 2020, czyli za ponad miesiąc. Nasza legenda musi trwać!

 

Wydarzenie będzie transmitowane on-line, a Was zachęcimy do wspólnotowego śledzenia naszych działań w formule “Cały świat to jeden wielki Gorajec”.

Staramy się również, żeby ograniczona liczba uczestników miała możliwość wstępu na nasze koncerty w Gorajcu – zależy to jednak w dużej mierze od czynników państwowych i niczego nie możemy obiecać. Szczegóły udziału w Folkowisku 2020 podamy w przyszłym tygodniu we wtorkowym Q&A z naszym wodzirejem (9 czerwca, 20:00).

Robimy wszystko w naszej mocy, żebyście się dobrze bawili. Ale musimy też pamiętać o tym, że wszyscy muszą być bezpieczni i zdrowi.

Zwroty biletów 

Jeśli jednak wolicie zwrócić bilety – wszystko jest możliwe, patrzcie niżej.

 

Osoba zgłaszająca chęć zwrotu może wybrać voucher GoOut lub przelew środków na konto, na którego wykonanie firma współpracująca z nami ma max. 180 dni.

Tych z Was, kto chciałby zwrócić bilety, prosimy o napisanie e-maila na adres info@goout.pl.

Wówczas firma GoOut, mając dane (imię i nazwisko + adres mailowy) odnajdzie Waszą transakcję i przeprowadzi zwrot.

 

Jeśli macie pytania lub wątpliwości, śmiało piszcie na Facebooku do https://www.facebook.com/festiwalfolkowisko/ lub na mail stowarzyszeniefolkowisko@gmail.com.

I słuchajcie nas ponownie w przyszły wtorek o godzinie 20:00

Pozdrawiamy

Ekipa Folkowiska!

Zobacz też: