Zaprojektuj koszulkę festiwalową na Folkowisko Gusła!
Data publikacji: 01/06/23

Zapraszamy do udziału w konkursie na zaprojektowanie koszulki Folkowisko Gusła 2023!

Jeśli jesteś kreatywną osobą o zamiłowaniu do wzornictwa i muzyki folkowej, to jest to doskonała okazja, aby pokazać swoje umiejętności i zaprojektować koszulkę, która będzie noszona przez tysiące uczestników Festiwalu Folkowisko!

Szukamy oryginalnego i klimatycznego projektu, który najlepiej odda tegoroczną tematykę festiwalu, czyli Gusła, a także atmosferę wydarzenia i wartości, które reprezentuje. Twoja praca powinna łączyć elementy tradycyjne i nowoczesne w sposób unikalny i przyciągający uwagę. Możesz inspirować się bogactwem naszego dziedzictwa folkowego, przyrody, tradycji, a także charakterystycznymi instrumentami i tańcami folkowymi.

Konkurs  przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Jeśli czujesz w sobie pasję i pomysłowość, to nie wahaj się wziąć udziału!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać nam swoje projekty w formacie elektronicznym na adres festiwalfolkowisko2023@gmail.com. Pamiętaj, że Twoja praca musi być oryginalna i nie może naruszać praw autorskich.

Termin nadsyłania projektów upływa 25 czerwca 2023 roku. Po tym terminie komisja konkursowa dokona wnikliwej oceny i wybierze zwycięski projekt. Autor lub autorka wybranego projektu otrzyma nagrodę, którą jest karnet wraz z polem namiotowym na wszystkie dni festiwalu oraz 4 koszulki festiwalowe w dowolnych rozmiarach.

Zapraszamy wszystkie twórcze osoby do wzięcia udziału w naszym konkursie i do współtworzenia niezapomnianego wydarzenia jakim jest Festiwal Folkowisko!  Do zobaczenia na Festiwalu Folkowisko, gdzie zwycięski projekt zostanie zaprezentowany i dostępny do zakupu dla wszystkich uczestników!

Regulamin znajdziecie TUTAJ

Oświadczenie dla uczestnika konkursu TUTAJ

Aby pobrać logotypy kliknij TUTAJ

Zobacz też: